Steun ons en help Nederland vooruit

zaterdag 22 februari 2014

Kieskompas

Op 19 maart zijn er in de gemeente Lochem gemeenteraadsverkiezingen. De gemeente is verantwoordelijk voor de organisatie. Heeft u stemrecht? Dan bent u op 19 maart van harte welkom in één van de 19 stembureaus in onze gemeente. In onze gemeente kunt u uw stem uitbrengen op 1 van de zeven partijen. Om u te helpen bij het maken van uw keuze is er Kieskompas. Aan de hand van 30 stellingen leidt Kieskompas u door belangrijke politieke onderwerpen zoals veiligheid, verkeer, zorg, sociale voorzieningen en de hoogte van lokale lasten. Gezamenlijke lijsttrekkers zetten het kompas online. Onze lijsttrekker Hamp Harmsen, derde van links, memoreerde nog het belang  om te gaan stemmen: “De gemeente gaat een steeds grotere rol spelen in ons leven. Daarom moeten inwoners ook een veel grotere rol in de gemeente spelen. Dat begint met stemmen op 19 maart.